امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

کتاب شدن، کتابِ خاطرات قدرتمندترین زن سیاه‌پوست جهان است.  این توضیحی است که برخی از نشریات معتبر دنیا درباره کتاب «Becoming» یا شدن، نوشته میشل اوباما، بانوی اول سابق آمریکا، نوشته‌اند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

 

نشر نت با هدف اعتلای فرهنگ و ادب غنی پارسی و با حمایتِ تنی چند از اساتید و فرهیختگان، فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرد. با وجود پیشرفت فناوریِ داده‌ها، همچنان معتقد به ضرورت تولید و انتشار کتاب به روش سنتی در حوزه‌های مختلف با اولویت ادبیات و موسیقی به ویژه در حوزه مازندران هستیم. این مجموعه همچنین با ارائه خدماتی ازجمله: اخذ مجوز، تایپ، ویراستاری، صفحه‌آرایی، طراحی جلد، چاپ، تـوزیع، تبلیـغ و... تـلاش دارد تا قـدم‌های بیشتری در جهت پیشبـرد اهـدافِ فرهنگی و ادبی خود بردارد.

 

... تا چه قبول افتد و چه در نظر آید. 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

جستجو